Vitajte v Honde Trenčín.

Nová Africa Twin 2020 v predaji príďte sa presvedčiť....

Novinky a akcie

CRF1100L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS.

ÚNIK DO TOTÁLNEJ SLOBODY.

ŠESŤ REŽIMOV JAZDY

Výber režimov jazdy vykonáte jednoducho v ľavom hornom rohu dotykového displeja. K dispozícii sú štyri predvolené režimy jazdy – TOUR (výlet), URBAN (mesto), GRAVEL (štrk) a OFF-ROAD (terén) –, ktoré upravujú odozvu motora a brzdenie motorom, prepínač DCT G a systém náklonového ABS na jazdu v zákrutách, pričom každá z funkcií je navrhnutá tak, aby poskytovala dokonalý výkon. Dva používateľské režimy navyše umožňujú úplné prispôsobenie a umožnia vám nájsť to správne nastavenie, ktoré bude vyhovovať vašim osobným preferenciám.

 

ELEKTRONICKY REGULOVANÉ NASTAVENIE JAZDY SHOWA (SHOWA EERA™)

SHOWA EERA™ je voliteľné príslušenstvo pre nové stroje. Nastavuje tlmiacu silu v závislosti od vybratého režimu jazdy, pričom vstupné údaje získava zo snímačov zdvihu a inerciálnej meracej jednotky (IMU). K dispozícii sú tri nastavenia na cesty: SOFT – na plynulú odozvu, univerzálne nastavenie MID a nastavenie HARD navrhnuté na športovejšiu odozvu. Na jemné doladenie je k dispozícii nastavenie OFF-ROAD a možnosť USER. Aj predpätie zadnej pružiny možno elektronicky nastaviť, keď je vozidlo v pokoji.

 

OHROMUJÚCI A CITLIVÝ MULTIFUNKČNÝ DISPLEJ

 

Plne farebný 6,5-palcový multifunkční dotykový displej (MID) vám umožní ovládať všetky nastavenia režimov jazdy modelu Africa Twin.

 

A prispôsobte si všetko podľa seba – displej MID možno upraviť tak, aby zobrazoval rôzne úrovne údajov vzhľadom na vybratý režim jazdy. Každý zo štyroch predvolených jazdných režimov – a aj dva používateľsky prispôsobiteľné režimy – možno vybrať v ľavom hornom rohu 6,5-palcového dotykového displeja TFT. Okrem toho je k dispozícii nastavenie vidlice SHOWA EERA. Displej sa jednoducho ovláda aj v rukaviciach.

Testovacia jazda